Monitoring
System "ELEKTROMI"
Copyright  2008 by
"ELEKTROBO"
All Rights reserved
biuro@elektrobo.com.pl
System wspomagania sprzedaży: "ELEKTROMI" jest naszym autorskim sztandarowym produktem. Koniecznie trzeba się z nim zapoznać. Zapraszamy do działu download.
Centrum Kas Fiskalnych
Systemy Wspomagania Sprzedaży i Rezerwacji
Monitoring jest ofertą dla małych i średnich firm pragnących rejestrować zdarzenia w postaci obrazów rejestrowanych przez kamery. W ramach monitoringu istnieje możliwość rejestracji zdarzeń generowanych przez urządzenia zewnętrzne. Monitorowanie może być uruchamiane poprzez detekcję ruchu, z sygnałów zewnętrznych jak również zaprogramowane do pracy czasowej. Każde monitorowanie jest rejestrowane (zapisywane na dysku) w celu późniejszego odtworzenia obrazów dla analizy zgromadzonych danych. Szybkość nagrywania (rejestrowania) sposób przeglądania, rejestracja zdarzeń zależą od doboru urządzeń i oprogramowania dlatego nie opisujemy tych wszystkich możliwości. Jest ich wiele i zależą od potrzeb użytkownika. Nasza oferta monitoringu jest uzupełnieniem kompleksowej obsługi klienta, który zamierza wprowadzić lub rozbudować system wspomagania sprzedaży. W sposób szczególny adresujemy ją dla restauratorów u których monitoring wraz z opcją tekstowej rejestracji zdarzeń  daje możliwość uszczelnienia sprzedaży, która w restauracjach stanowi poważny problem. Poniżej przedstawiamy opis i podgląd zdarzeń zarejestrowanych przez kamery wraz z rejestracją towarzyszących im zdarzeń. Pierwszy dotyczy podglądu stanowisk kasowych w sklepie, drugi dotyczy restauracji.
Projektowanie, dobór urządzeń
Monitoring analogowy, cyfrowy
Monitoring wykorzystujący serwer komputerowy lub rejestrator
Sterowanie urządzeniami oraz systemem wejść i wyjść
Zdalny podgląd, transmisje danych
Wkluczanie tekstu zdarzeń do obrazu
Sklep
Restauracja
Proponowane rozwiązanie z pozoru nic nie wnosi do informacji znajdującej się na obrazie. Zwracamy uwagę na proste zdarzenia, które choć z samego faktu są naganne, to ich eliminacja uszczelni Waszą sprzedaż. Gdzie u Państwa w systemie znajdziecie informację, że kasjer nie zarejestrował sprzedaży towaru, a towar został wydany klientowi lub zarejestrował produkt pod nieprawidłową pozycją sprzedaży, gdzie macie informację, że kelner obsłużył zamówienie klienta, a należność skasował do własnego portfela. Takich informacji nie posiadacie, a doskonale wiemy, że takowe zdarzają się i to nie rzadko. Nasze rozwiązanie daje możliwość kontroli m.in. takich zdarzeń, gdyż informacja tekstowa na podglądzie jest dodatkowo zapisywana w komputerze. Sprawowanie kontroli w tym zakresie jest zrealizowane poprzez wyszukiwania obrazów stowarzyszonych z rejestrowanymi zdarzeniami wyświetlanymi w postaci tekstowej. Wystarczy ustawić filtr odpowiadający przeszukiwanemu zdarzeniu, a na ekranie pojawi się lista obrazów dla tego zdarzenia. Pozostaje nam tylko podgląd obrazu wybranego zdarzenia w interesującym nas czasie. Wnioski z takiego przeglądu pozostawiamy Waszej ocenie.
Copyright  2008 by
"ELEKTROBO"
All Rights reserved
biuro@elektrobo.com.pl
 
Jesteśmy z Wami od 1988 roku !
tel: 12 648 10 55 | kom: 606 222 646 | email: biuro@elektrobo.com.pl